sınav sonuçları

20 Şubat 2021 Sınav Sonuçları
90. Temel Eğitim / 66. Yenileme Eğitimi

 • Sonuç kısmında;
  “Silahsız” yazıyorsa Silahsız Kazandınız
  “Silahlı” yazıyorsa Silahlı Kazandınız
  “Başarısız” yazıyorsa Başarısız oldunuz demektir.
 • Bizden sertifikanızla ilgili mesaj bekleyiniz. Size mesaj ile haber verdiğimizde kursumuza gelerek sertifikanızı teslim almanız gerekmektedir.
 • Sertifikalar  22-26 Mart 2021 tarihleri arasında verilecektir.
 • Sertifikanızı aldıktan sonra “Kimlik İşlemleri” sayfasındaki eğitim türünüze uygun olarak kimlik kartınızı almak için başvuru işlemlerini takip ediniz.
 • 17 Nisan 2021 'de yapılacak sınava girebilmek için sınav harcını kursumuza  ödeyebilirsiniz.
 • Sınavdan 1 hafta önce size mesaj ile bilgi verdiğimizde sınav giriş belgenizi alabilirsiniz.
 Son Ödeme Tarihi : 19 Mart 2021 (Cuma Günü) saat 15:00
 • Silahsız Sınav Harcı : 70 TL
 • Silahlı Sınav Harcı : 100 TL
 • Silah Fark Sınav Harcı : 90 TL (Silahlıya çevirenler/Silahlı girip Silahsız kazananlar)

bu nedenle üvenlik eğitimleri için güvenlik kursumuza gelebilirsiniz. özel sınavdan başarılı olarak özel güvenlik sertifikanızı alabilirsiniz.

bu sebeple sertifikanızı özel güvenlik kimliğine çevirerek, özel güvenlik kimlik kartınızı aldığınızda çalışabilirsiniz.

veya Üstün güvenlik okulu olarak meslek sahibi olmanızda elimizden geleni yapmaktayız.  

veya eğitimlerimiz konusunda uzman polisler ile yapılmaktadır. Güvenlik okulumuza gelerek, güvenlik eğitimlerimize katılabilir, özel güvenlik sınavından başarılı olarak özel güvenlik sertifikanızı alabilirsiniz.

bu sebeple sertifikanızı özel güvenlik kimliğine çevirerek, özel güvenlik kimlik kartınızı aldığınızda özel güvenlik olarak çalışabilirsiniz.

veya Üstün güvenlik okulu olarak meslek sahibi olmanızda elimizden geleni yapmaktayız.  Özel güvenlik eğitimlerimiz konusunda uzman polisler ile yapılmaktadır.

veya Sınav sonuçları

veya özel güvenlik eğitimleri için güvenlik kursumuza gelebilirsiniz.

sonuç olarak sınavdan başarılı olarak özel güvenlik sertifikanızı alabilirsiniz.

en sonunda sertifikanızı özel güvenlik kimliğine çevirerek, özel güvenlik kimlik kartınızı aldığınızda özel güvenlik olarak çalışabilirsiniz.

veya Üstün güvenlik okulu olarak meslek sahibi olmanızda elimizden geleni yapmaktayız.  Özel güvenlik eğitimlerimiz konusunda uzman polisler ile yapılmaktadır.

veya güvenlik okulumuza gelerek, güvenlik eğitimlerimize katılabilir, özel güvenlik sınavından başarılı olarak özel güvenlik sertifikanızı alabilirsiniz.

çünkü Özel güvenlik sertifikanızı özel güvenlik kimliğine çevirerek, özel güvenlik kimlik kartınızı aldığınızda özel güvenlik olarak çalışabilirsiniz.

veya Üstün güvenlik okulu olarak meslek sahibi olmanızda elimizden geleni yapmaktayız.  Özel güvenlik eğitimlerimiz konusunda uzman polisler ile yapılmaktadır.

güvenlik eğitimleri için güvenlik kursumuza gelebilirsiniz. özel güvenlik sınavından başarılı olarak özel güvenlik sertifikanızı alabilirsiniz. Özel güvenlik sertifikanızı özel güvenlik kimliğine çevirerek, özel güvenlik kimlik kartınızı aldığınızda özel güvenlik olarak çalışabilirsiniz. Üstün güvenlik okulu olarak meslek sahibi olmanızda elimizden geleni yapmaktayız.  Özel güvenlik eğitimlerimiz konusunda uzman polisler ile yapılmaktadır. Güvenlik okulumuza gelerek, güvenlik eğitimlerimize katılabilir, özel güvenlik sınavından başarılı olarak özel güvenlik sertifikanızı alabilirsiniz. Özel güvenlik sertifikanızı özel güvenlik kimliğine çevirerek, özel güvenlik kimlik kartınızı aldığınızda özel güvenlik olarak çalışabilirsiniz. Üstün güvenlik okulu olarak meslek sahibi olmanızda elimizden geleni yapmaktayız.  Özel güvenlik eğitimlerimiz konusunda uzman polisler ile yapılmaktadır.

ANASAYFAYA DÖN